سفارش تبلیغ
صبا ویژن

نامه اعتراض آمیز علی استون

ارسال شده توسط رحیم خلیل زاده شرف آبادی در 90/12/22:: 3:45 عصر
شان اسم عامیانه و دنیایی من است، کریستوفر اسم مسیحی من، استون اسم یهودی است که از پدرم به ارث برده‌ام؛ پدری که با همه زندگی خود برای گفتن حقیقت ریسک بزرگی کرده است و علی اسم اسلامی و روحانی من است برای عدالت خواهی. من از حضرت علی (علیه السلام) یاد گرفتم که در مقابل هیچ کس غیر از الله سجده نکنم.


به گزارش خبرنگار «شیعه نیوز» ، پنجشنبه شب گذشته در برنامه «صرفا جهت اطلاع» که از رسانه ملی پخش میشود مجری با تکذیب خبر مسلمان شدن علی شان استون ، ادعا نمود ، علی شان استون گفته است: «من اسممو که عوض نکردم ، دینمم تغییرندادم» ! ...

به دنبال پخش این برنامه اکثر سایتهای خبری خبر مسلمان شدن استون را تکذیب نمودند و این اقدام دست مایه ای برای برخی رسانه های ضد اسلامی تبدیل شد .


خبرنگار «شیعه نیوز» در گفتگو با بهرام حیدری از دوستان علی استون این مطلب را جویا شد و حیدری ضمن تکذیب مطلبی که از رسانه ملی پخش شد ابراز داشت ، علی استون بارها بر گرایشش به دین اسلام و مذهب حقه تشیع تاکید نموده است .

بهرام حیدری در ادامه افزود : علی شان استون با انتشار نامه ای ضمن ابراز ناخرسندی از اقدام غیر اخلاقی صدا و سیما با تاکید مجدد بر مسلمان شدنش از رسانه ها خواست برای کرامت انسانها احترام قائل شوند .


شایان ذکر است ، پدر علی استون یهودی و مادرش مسیحی میباشد علی استون در یک گفتگو ابراز داشته است که من خدا پرست بوده ام و پس از آشنایی با دین مبین اسلام و کامل دیدن آن تغییر دین دادم این مطلب را در تاریخ 25 بهمن ماه سال جاری رسما اعلام نمود .

وی همچنین ابراز داشت که هیچ تقابلی میان ادیان ابراهیمی وجود ندارد و علت اینکه مذهب حقه تشیع را برای خویش برگزیده است عدالتی بود که در حضرت آمیرالمومنین به عنوان شخصیت بر جسته اسلام دیده است و به همین دلیل نام «علی» را برای خویش برگزیده است . علی استون آرزو دارد که از سربازان امام زمان  (عجل الله تعالی فرجه الشریف) گردد .

متن نامه منتشر شده علی استون در خبرگزاری فارس به شرح زیر است :

من قلب خود را تسلیم الله کرده‌ام

من بر این باورم که اسلام ادامه رسالت پیامبران خدا از حضرت ابراهیم (علیه السلام) تا حضرت عیسی (علیه السلام) است. اگر حضرت موسی (علیه السلام) شریعت را آورد، حضرت عیسی (علیه السلام) تقوا را، حضرت محمد (صلی الله علیه و آله) الگوی معرفت و دانش است. من همیشه خداپرست بوده‌ام، در نتیجه تغییر خداپرستی که نداده‌ام بلکه با پذیرفتن اسلام به آغوش اسلام آمده‌ام. شهادتین من گسترش دین من است با اعلام این که حضرت محمد (صلی الله علیه و آله) پیامبر و فرستاده خداوند است.

شان اسم عامیانه و دنیایی من است، کریستوفر اسم مسیحی من، استون اسم یهودی است که از پدرم به ارث برده‌ام؛ پدری که با همه زندگی خود برای گفتن حقیقت ریسک بزرگی کرده است و علی اسم اسلامی و روحانی من است برای عدالت خواهی. من از حضرت علی (علیه السلام) یاد گرفتم که در مقابل هیچ کس غیر از الله سجده نکنم.

تو که هستی که مسلمان شدن مرا زیر سوال ببری؟

من قلب خود را تسلیم الله کرده‌ام.

با تشکر


Where have I ever denounced Islam?  I believe that Islam is a continuation of the messages brought by the Prophets of the God Abraham and Jesus. If Moses stood for the law, Jesus represented Grace, and Prophet Mohammad is a model for Marefat (knowledge)

I have always believed in one God (Allah); therefore I was not converted, but I accepted and embraced Islam.

My Shahadatin was an extension of my faith by announcing that Prophet Mohammed is a messenger of God.

My name is Sean, which is my secular name.  Christopher is my Christian name; and Stone is my Jewish name that I inherited from my father, a man who\s risked his career for the pursuit of truth.

Ali is my divine Muslim name for justice; I learnt from him not to bow in front of anyone but Allah.

Who are you to question my faith?  I submitted my heart to Allah.

Thanks


«شیعه نیوز» ضمن ابراز تاسف برای رسانه ملی به عنوان مهمترین منبع خبری در کشور امام زمان (عجل الله تعالی فرجه ) و اینکه ظاهرا هنوز این رسانه از جایگاه خطیر خویش آگاه نیست و به راحتی خبرهایی را منتشر مینماید که هیچ اطلاعی از صحت و سقم آن ندارد ، امیدوار است مدیران این سازمان فکری اساسی برای اینگونه اقدامات بنمایند .
بازدید امروز: 14 ، بازدید دیروز: 50 ، کل بازدیدها: 80715
پوسته‌ی وبلاگ بوسیله Aviva Web Directory ترجمه به پارسی بلاگ تیم پارسی بلاگ